Tréninky

Nabízíme individuální i skupinové lekce různého zaměření vedené metodikou pozitivního posilování. Ke všem klientům přistupujeme individuálně s ohledem na jejich přání a možnosti. Cíl našich tréninků je, aby psa i psovoda trénink bavil a aby z něj měli užitek jak doma, tak na procházkách nebo třeba na závodech či zkouškách.

Na co se můžete těšit?

Nové tréninkové postupy vysvětlujeme srozumitelně a s vlídným přístupem. Vedeme klienty k samostanému tréninku doma a k zlepšení efektivity tréninků pomocí jejich plánování.

Co u nás rozhodně nenajdete?

Nepoužíváme stahovací, ostnaté nebo elektrické obojky a také jakoukoliv formu násilí a nátlaku.

Co s sebou na první trénink?

  • široký obojek, postroj, stopovačku
  • velké množství pamlsků dvou druhů
  • několik hraček
  • pelíšek pro psa
  • misku s vodou pro psa
  • a především chuť cvičit

Individuální trénink

Individuální trénink slouží hlavně k prvnímu setkání, umožní nám dostatek prostoru k vzájemnému poznání a následnému nasměrování další spolupráce. Individuální tréninky také využíváme k řešení problémů spojených s nepochopením komunikace psa (bázlivost, agrese, zlozvyky). 


Cena za první setkání je - 400 Kč / 60min

Skupinové lekce - kurzy

Kurz poslušnost v praxi:

Kurz je určen začátečníkům i zkušeným psovodům. Na kurzu uvítáme všechna psí plemena. Kurz je vhodný pro štěňátka, mladé psy, ale také pro psy dospělé. Podle věku psa a zkušeností budete zařazeni do skupinek. Cílem kurzu je připravit psa na běžné životní situace. Kurz je vhodný jak pro rodinného psa bez dalších ambic ve psích sportech, tak pro budoucího závodníka.

Kurz triků a dogdancingu:

V kurzu dogdancingu se zaměříme na přípravu na zkoušky, závody nebo na tvorbu sestavy jen tak pro radost. Vysvětlíme si různé metodiky učení triků, které pak budeme spojovat dohromady do sekvencí a sestav. Úplným nováčkům doporučuji nejprve absolvovat kurz poslušnost v praxi, následně můžete navázat kurzem zaměřeným na dogdancing.

Cvičíme ve skupince po 3-4  týmech. Kurz obsahuje 8 lekcí a cena za lekci je 200,-.

Intenzivní tréninky

Tréninky zaměřené vždy konkrétně na jedno téma, kterému se budeme intenzivně věnovat. Například poslušnost v praxi, učení pomocí targetů, přivolávačské hry, canine fitness, dogdancing. Problematice se věnujeme prakticky i teoreticky, cílem je pochopení postupů a možnost i za krátkou dobu pak doma pokračovat efektivně v samostatné práci.

Cvičíme ve skupince po 3 - 4 týmech.

Nejbližší akce

od 24. 6. 2021
do 27. 6. 2021

Dancing Dogs Na Celnici

Tábor

Penzion Na Celnici, Nové Hrady 396

přihlášeno 7 z 8

10. 7. 2021
9:00 - 12:30

Trénink chůze na vodítku

Trénink

Žďár č.19 (u Nové Včelnice)

přihlášeno 5 z 6

od 23. 7. 2021
do 25. 7. 2021

Letní mini tábor Dancing Dogs 2021

Tábor

Mostek 19, Dolní Hrachovice 39143 (okr. Tábor)

přihlášeno 12 z 20
8 cvičících týmů + 12 diváků

od 29. 7. 2021
do 1. 8. 2021

Velký tábor Dancing Dogs 2021

Tábor

Mostek 19, Dolní Hrachovice 391 43 (okr. Tábor)

přihlášeno 5 z 10

Jste tu poprvé?

Prioritou je pro nás individuální přístup. Každého zájemce proto nejprve zveme na individuální trénink, kde se vzájemně poznáme. Popovídáme si o vašem psovi a o tom, čeho byste chtěli tréninkem docílit. Hned si ukážeme, jak jednoduchými hrami zlepšit spolupráci se psem. Probereme vhodné tréninkové pomůcky, jako jsou postroje, vodítka i pamlsky a hračky. Nakonec se domluvíme, jaký další trénink je pro vás a vašeho psa nejvhodnější.