Tréninky

Nabízíme individuální i skupinové lekce různého zaměření vedené metodikou pozitivního posilování. Ke všem klientům přistupujeme individuálně s ohledem na jejich přání a možnosti. Cíl našich tréninků je, aby psa i psovoda trénink bavil a aby z něj měli užitek jak doma, tak na procházkách nebo třeba na závodech či zkouškách.

Na co se můžete těšit?

Nové tréninkové postupy vysvětlujeme srozumitelně a s vlídným přístupem. Vedeme klienty k samostanému tréninku doma a k zlepšení efektivity tréninků pomocí jejich plánování.

Co u nás rozhodně nenajdete?

Nepoužíváme stahovací, ostnaté nebo elektrické obojky a také jakoukoliv formu násilí a nátlaku.

Co s sebou na první trénink?

  • široký obojek, postroj, stopovačku
  • velké množství pamlsků dvou druhů
  • několik hraček
  • pelíšek pro psa
  • misku s vodou pro psa
  • a především chuť cvičit

Individuální trénink

Individuální trénink slouží hlavně k prvnímu setkání, umožní nám dostatek prostoru k vzájemnému poznání a následnému nasměrování další spolupráce. Individuální tréninky také využíváme k řešení problémů spojených s nepochopením komunikace psa (bázlivost, agrese, zlozvyky). 


Cena za individuální trénink je 750,- /55min (cena platí od prosince 2022)

Skupinové lekce - kurzy

Kurz základní domluva se psem:

Kurz je určen začátečníkům i zkušeným psovodům. Na kurzu uvítáme všechna psí plemena. Kurz je vhodný pro štěňátka, mladé psy, ale také pro psy dospělé. Podle věku psa a zkušeností budete zařazeni do skupinek. Cílem kurzu je připravit psa na běžné životní situace. Kurz je vhodný jak pro rodinného psa bez dalších ambic ve psích sportech, tak pro budoucího závodníka.

Kurz triků a dogdancingu:

V kurzu dogdancingu se zaměříme na přípravu na zkoušky, závody nebo na tvorbu sestavy jen tak pro radost. Vysvětlíme si různé metodiky učení triků, které pak budeme spojovat dohromady do sekvencí a sestav. Úplným nováčkům doporučuji nejprve absolvovat kurz poslušnost v praxi, následně můžete navázat kurzem zaměřeným na dogdancing.

Stěněcí školička:

Školička je určena pro nejmenší štěnátka.

Trénink pro radost:

Na každé lekci se naučíte 2 hry pro radost, ale také k užitku :). Čas bude také na trénink dle vašeho přání.

Kurz pro reaktivní psy:

V tomto kurzu lépe poznáte vašeho psa, protože se zaměříme na komunikaci s ním, na zládání stresových situací pomocí různých her a cvičení. Základní dovednosti, které se na kurzu budeme učit jsou např. budování klidu, hra podívej se na, práce s vodítkem, čtení komunikačních signálu vašeho pejska a mnoho jiného. Před přihlášením do tohoto kurzu doporučuji absolvovat individuální konzultaci. 

Cvičíme ve skupince po 3  týmech. Cena za skupinovou lekci je 290- (cena je platná od prosince 2022)

Intenzivní tréninky

Tréninky zaměřené vždy konkrétně na jedno téma, kterému se budeme intenzivně věnovat. Například poslušnost v praxi, učení pomocí targetů, přivolávačské hry, canine fitness, dogdancing, trénink pro reaktivní psy, tréninková procházka. Problematice se věnujeme prakticky i teoreticky, cílem je pochopení postupů a možnost i za krátkou dobu pak doma pokračovat efektivně v samostatné práci.

Cvičíme ve skupince po 3 - 4 týmech.

Nejbližší akce

Jste tu poprvé?

Máte zájem o trénink u nás? Zavolejte nám nebo napište mail a my se Vám ozveme. Prioritou je pro nás individuální přístup, proto doporučujeme novým zájemcům nejprve individuální konzultaci, kde se vzájemně poznáme, popovídáme si o vašem psovi a o tom, čeho byste chtěli tréninkem docílit. Nakonec se domluvíme, jaký další trénink je pro vás a vašeho psa nejvhodnější. Můžete se ale rovnou přihlásit na naše kurzy nebo jiné akce.