Online akce

Trénovat je možné nejen osobně, ale i na dálku. Online tréninky mají svoje výhody - můžete trénovat doma, učit se vlastním tempem, nechat se inspirovat lidmi z celé republiky, čerpat informace od trenérů z celého světa. Učení vašich psů probíhá neustále, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A tak vám můžeme poskytovat podporu, i když nejste zrovna na cvičáku. Sledujte náš kalendář akcí i sociální sítě.

Na co se můžete těšit na online akcích?

Online tréninky pořádáme prostřednictvím skupin na Facebooku. Zadání úkolu najdete jako video a k němu i psané instrukce. Doma pak cvičíte, trénink si natáčíte a posíláte do skupiny pro zpětnou vazbu od trenéra. Účastnit se můžete aktivně, kdy plníte úkoly, nebo jako diváci, kdy jen sbíráte inspiraci.

Kurz

Pokud je akce označena jako kurz, pak se jedná o lekce zamřežené vždy na danou problematiku a cílem je jednak pochopení teoritických základů tréninku, tak zvládnutí praktické části tréninku, na které můžete pracovat kdykoli podle vlastního tempa.

Výzva

Jako výzva jsou označené ty akce, kdy je hlavním cílem posouvat hranice tréninku a plnit všechny úkoly včas, aby člověk trénink neodkládal tak dlouho, že se k němu nakonec nedostane vůbec. Včasné plnění úkolů je tak oceněno body a ty nejpilnější týmy se mohou těšit na pěkné ceny.

Webinář

Webinář je obdobou semináře, online přednášky. Obvykle ji pořádáme formou živého vysílání, kdy máte možnost i pokládat k dané problematické otázky.

Co potřebujete k účasti na online kurzech

  • připojení na internet
  • nahrávací zařízení (například mobilní telefon)
  • účet na Facebooku

Nejbližší akce

od 8. 8. 2021
do 28. 11. 2021

přihlášeno 11 z 20
20 aktivních účastníků, diváků neomezeně

od 4. 10. 2021
do 1. 11. 2021

Podzimní kurzy II

Trénink

Žďár č.p.19

přihlášeno 8 z 9

od 11. 12. 2021
do 12. 12. 2021

Víkendovka pro reaktivní psíky, puberťáky a zlobílky

Trénink

Tábor

Mostek č. 19 (okr. Tábor)

přihlášeno 11 z 11
8 cvičících týmů + 3 diváci

Jste tu poprvé?

Prioritou je pro nás individuální přístup. Každého zájemce proto nejprve zveme na individuální trénink, kde se vzájemně poznáme. Popovídáme si o vašem psovi a o tom, čeho byste chtěli tréninkem docílit. Hned si ukážeme, jak jednoduchými hrami zlepšit spolupráci se psem. Probereme vhodné tréninkové pomůcky, jako jsou postroje, vodítka i pamlsky a hračky. Nakonec se domluvíme, jaký další trénink je pro vás a vašeho psa nejvhodnější.