Co děláme

Děláme akce, které budou bavit vás i vašeho psa. Pořádáme skupinové kurzy, individuální lekce, intenzivní tréninky, tábory a přednášky. Zaměřujeme se na "základní domluvu se psem", abyste se dokázali se svými psy domluvit na přivolání, chůzi na prověšeném vodítku, klidném čekání na místě i manipulaci při péči o psa. Věnujeme se i psímu sportu "dogdancing" a "fitness pro psy". Několikrát do roka k nám zveme špičkové trenéry, jako je např. František Šusta, Lenka Blachová, Ivana Šimůnková aj.

Kdo jsme

Jsme dvě kamarádky, které spojuje stejný pohled na trénink psů. Každá z nás se zabývá jiným oborem, a tak se navzájem můžeme doplňovat a inspirovat. Naše cesty se propojily ve společné projekty, a tak časem vznikla i naše psí škola Dancing Dogs.

Více o nás

Nejbližší akce

Jste tu poprvé?

Máte zájem o trénink u nás? Zavolejte nám nebo napište mail a my se Vám ozveme. Prioritou je pro nás individuální přístup, proto doporučujeme novým zájemcům nejprve individuální konzultaci, kde se vzájemně poznáme, popovídáme si o vašem psovi a o tom, čeho byste chtěli tréninkem docílit. Nakonec se domluvíme, jaký další trénink je pro vás a vašeho psa nejvhodnější. Můžete se ale rovnou přihlásit na naše kurzy nebo jiné akce.