Tréninkové procházky

Tréninkové procházky  jsou určeny pouze pro týmy, kteří už u nás absolvovaly některý z kurzů a umí se spolu domluvit na základních věcech jako jsou: přivolání, odložení, chůze na vodítku, chůze u nohy atd.  

 

 

Cílem procházek je procvičit si již naučená chování v náročnějším, ale bezpečném prostředí pod vedením trenérky. Procházky pořádáme v různých prostředích, v přírodě, na vesnici i ve městě. Každá procházka má proto jiné zaměření a také různou náročnost. 

Na procházkách se také učíme jestli náš pes vůbec stojí o kontakt s druhým psem, dodržujeme pravidlo slušného psího setkávání a respektujeme potřeby svého psa, ale ostatních psů. Procházky jsou určené pouze pro týmy, co už u nás absolvovaly některý z kurzů nebo individuální lekce. 

Procházky vypisujeme po celý rok.

Nejbližší akce

Jste tu poprvé?

Máte zájem o trénink u nás? Zavolejte nám nebo napište mail a my se Vám ozveme. Prioritou je pro nás individuální přístup, proto doporučujeme novým zájemcům nejprve individuální konzultaci, kde se vzájemně poznáme, popovídáme si o vašem psovi a o tom, čeho byste chtěli tréninkem docílit. Nakonec se domluvíme, jaký další trénink je pro vás a vašeho psa nejvhodnější. Můžete se ale rovnou přihlásit na naše kurzy nebo jiné akce.