Intenzivní trénink s Františkem Šustou

Trénink

přihlášeno 10 z 10 + diváci

5 týmů dopoledne, 5 týmů odpoledne

Přihlášení k akci

Informace o vás

Informace o psovi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdy?
25. 9. 2022
9:00 - 18:00

Kde?
Mostek 19, Dolní Hrachovice 391 43 (okr. Tábor)
Navigovat

Kdo bude trénovat?

František Šusta

Kdo přijde?

Nikola Zřídkaveselá a WInnie XNO - dopoledne

Míša Grausamová a Monty BOC + divák - dopoledne

Eva Trtková a Bruno (BOC) - dopoledne

Věrka a Hellios (Papillon) - dopoledne

Petra a Foxy (CHP) - dopoledne

Bára Arinka (BOC) - odpoledne

Káťa a Affík (BOC) - odpoledne + divák

Pavla Cimbůrková - odpoledne DIVÁK

Tereza a Eager (MOK) - odpoledne

Eva a Cliff (čínský chocholatý pes) - odpoledne + DIVÁK

Za kolik?

1600,- cvičící tým

800,- divák

Program

Kdo je František Šusta

Intenzivní individuální trénink na přání s uznávaným odborníkem na trénink zvířat Františkem Šustou. RNDr. František Šusta, PhD. se věnuje tréninku zvířat od exotických druhů v zoologických zahradách, přes domácí mazlíčky jako jsou psi, kočky i třeba morčata, až po hospodářská zvířata od lam a koz až po slepice. O tréninku přednáší na mezinárodních konferencích a píše populárně naučné knihy nejen pro pejskaře.

Co je na trénink třeba znát

Náplní praktických lekcí bude individuální trénink dle vašeho přání - od jednotlivých cviků až po složitější koncepty jako je přivolání, navykání na manipulaci nebo třeba srozumitelná práce s vodítkem.

Aby byl trénink maximálně efektivní a čas s Frantou jste mohli využít naplno, je potřeba, abyste znali základní pojmy tréninku využívajícího pozitivní posilování. Užitečné k tomu jsou Frantovy knihy (za všechny stojí za zmínku Trénink je rozhovor, kde jsou rozepsané základy, na kterých je trénink vystavěn, a Vystavování je hra, kde jsou rozepsané praktické návody nejen pro vystavovatele) a webináře. Praktické lekce tak můžete naplno využít k rozklíčování a doladění věcí, které se vám z teorie zatím nedaří převést do praxe. Vysvětlení mnohých pojmů najdete například i na našem webu.

Dopředu si také rozmyslete, na čem chcete pracovat, a uveďte to v přihlášce. Pokud budete chtít využívat nějaké pomůcky, pomocníky nebo překážky, musíte si je zajistit, nemůžeme garantovat, že na tréninku budou vhodní figuranti. Pokud si nejste jistí, co budete potřebovat, napište nám.

Časový rozvrh

Intenzivka je rozdělena do dopoledního a odpoledního bloku, uveďte prosím v přihlášce do poznámky, pokud prefejute dopolední nebo odpolední blok. 

9 - 13h dopolední skupina

13 - 16h odpolední skupina

Každý tým bude mít 2 x samostatný trénink s trenérem. 


Jste tu poprvé?

Máte zájem o trénink u nás? Zavolejte nám nebo napište mail a my se Vám ozveme. Prioritou je pro nás individuální přístup, proto doporučujeme novým zájemcům nejprve individuální konzultaci, kde se vzájemně poznáme, popovídáme si o vašem psovi a o tom, čeho byste chtěli tréninkem docílit. Nakonec se domluvíme, jaký další trénink je pro vás a vašeho psa nejvhodnější. Můžete se ale rovnou přihlásit na naše kurzy nebo jiné akce.