Jůlinčina štěňátkovská výzva

Online akce

přihlášeno 11 z 20

20 aktivních účastníků, diváků neomezeně

Přihlášení k akci

Informace o vás

Informace o psovi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kdy?
8. 8. 2021 - 20:00
28. 11. 2021 - 20:00

Kdo bude trénovat?

Katka Lerlová

Kdo přijde?

Tereza Ratajová + Jůlinka, FCR

Daniela Lešáková + Brett, kokr

Eliška Machová + Arya, MOK

Hana Bečvářová + Veverka, NO

Kateřina Maděryčová + Affie, BC

Eva Zykánová + Eli, anglický setr

Anna Havlová + Sydney, JRT

Lenka Ičo Zábranská + Satu, BRT

Radka Karčová + Timmy, BC

Jana Feranová + Michelle, papilon

Veronika Hořká + Bruno, BC

Za kolik?

Aktivní účastník na měsíc / 800,- Kč

Aktivní účastník na 4 měsíce (srpen - listopad) / 2 400,- Kč

Divák na měsíc / 600,- Kč

Divák na 4 měsíce (srpen - listopad) / 1 800,- Kč

Aktivní účastník na 3 měsíce (září-listopad) / 1 800 Kč

Divák na 3 měsíce (srpen - listopad) / 1 350,- Kč

Aktivní účastník na 2 měsíce (říjen-listopad) / 1 200 Kč

Divák na 2 měsíce (říjen-listopad) / 900 Kč

Program

Výzvy

6 úkolů každých 14 dní.

Osobní cíle a úkoly

Každý týden pracujete na svých vlastních cílech, které jsou specifické pro vaši situaci.

Bonusový úkol

Jeden bonusový úkol každých 14 dní.

Uzávěrka
První uzávěrka 9.8.2021, je možné se pak dohlásit vždy před začátkem dalšího měsíce, pokud bude volná kapacita.


Brzy se parta Dancing Dogs rozroste o dalšího čtyřnohého člena! Vlastně členku - flat coated retrívřici Jůlinku. A protože se lépe cvičí se skupinou stejně naladěných lidí, připravili jsme pro vás i pro nás štěňátkovskou výzvu. Můžete společně s Jůlinkou učit svoje mladší či starší štěňátka jak se chovat doma, venku na procházce, mezi cizími lidmi a psy a jak se připravovat i na kynologické sporty, pokud to je zábava, které se v budoucnosti budete chtít se psem věnovat.

V kurzu se můžete těšit na všechny dovednosti, které se hodí každému psovi - jak spolupracovat s lidmi, jak si zvykat na příjemné i nepříjemné věci v okolí, jak si hrát, říkat si slušně o jídlo a hračky, klikr trénink, nácvik základních povelů, triky pro zábavu i rozvíjení pohybových dovedností a samozřejmě přivolání a návyk na odpočívání v kleci. Jůlince budou v době začátku kurzu 2 měsíce, ale účastnit se může každý, kdo by si rád promrskal základy, nebo kdo je potřebuje i u staršího pejska, protože si ho vzal třeba z útulku. Všechno to jsou dovednosti, které se hodí jak rodinnému společníkovi, tak sportovnímu parťákovi.

Jak bude kurz vypadat prakticky? Na začátku každých 14ti dní dostanete zadání k šesti úkolům, ke každému byste do konce těch dvou týdnů měli poslat alespoň 2 videa z vašeho tréninku. Je na vás, jak si práci rozložíte, každý má jiné časové možnosti, každopádně je ideální se štěňaty cvičit velmi krátce a co nejčastěji, tedy mnohem více, než 12 lekcí za 14 dní.

K tomu si na začátku každého měsíce stanovíte vlastní cíle, které odpovídají Vaší situaci a Vašim potřebám a alespoň jednou za týden byste se jim měli věnovat, lekci si natočit a poslat.

A kdyby vám to pořád bylo málo, vždy druhý týden z těch 14ti dní se můžete těšit na bonusový úkol, který může být jak praktický, tak teoretický.

K dispozici budete mít instruktážní videa a stručné psané návody ke stažení. Můžete videa komentovat, klást otázky a diskutovat postupy. Aktivní účastníci se mohou těšit na drobné věcné ceny jako odměnu za pravidelný trénink.

Odehrávat se bude na platformách Google Classroom a Padlet, k výzvě bude také vytvořena soukromá skupina na Facebooku, kde můžete a nemusíte být. Slouží k vzájemné podpoře a inspiraci do dalšího tréninku. Potřebovat tak budete účet u Google a jako aktivní účastník byste měli mít i techniku pro pořizování a nahrávání videí. Můžete se přihlásit na jednotlivé měsíce nebo se slevou na delší období - začínáme 8. 8. a předpokládaný konec je 28. 11.

Výzvou Vás bude provázet instruktorka Psí školy Dancing Dogs Katka Lerlová. Se svými psy se věnovala například agility, dogdancingu nebo noseworku, kromě tréninku psů se také věnuje profesně fyzioterapii, canine fitness a příležitostně výrobě hraček pro psy, obojků či vodítek.

Aktivní účastníci i diváci mají přístup k materiálům a videím, mohou klást k úkolům otázky a diskutovat.

Aktivní účastníci mohou posílat videa z vlastního tréninku ke zpětné vazbě a získávat body za splnění úkolů - na konci každého měsíce se pak týmy s nejvíce body mohou těšit na drobné ocenění jejich úsilí - jako příjemný bonus k času strávenému tréninkem se psem.

Účastníci, kteří se budou chtít přihlásit jen na měsíc, budou mít přístup do FB skupiny a k úkolům i po skončení svojí výzvy minimálně půl roku. Účastníci celé výzvy budou mít přístup do FB skupiny a k úkolům i materiálům i po skončení výzvy minimálně půl roku.

Hlásit se můžete přes přihlašovací formulář na webu www.dancingdogs.cz. Do kolonky “doplňující informace” prosím napište, zda se hlásíte jako aktivní účastník nebo divák, na měsíc nebo na čtyři měsíce, a pokud chcete vytvořit fakturu, tak i fakturační údaje. Pokud se v průběhu prvního měsíce rozhodnete, že se chcete dohlásit na celý kurz nebo se z diváka budete chtít stát aktivním účastníkem, můžete po domluvě za zbytek výzvy doplatit poměrnou částku.

Jste tu poprvé?

Prioritou je pro nás individuální přístup. Každého zájemce proto nejprve zveme na individuální trénink, kde se vzájemně poznáme. Popovídáme si o vašem psovi a o tom, čeho byste chtěli tréninkem docílit. Hned si ukážeme, jak jednoduchými hrami zlepšit spolupráci se psem. Probereme vhodné tréninkové pomůcky, jako jsou postroje, vodítka i pamlsky a hračky. Nakonec se domluvíme, jaký další trénink je pro vás a vašeho psa nejvhodnější.